Дизайн — розкіш чи необхідність?

Існує думка, що дизайнерське оформлення ванної кімнати — задоволення тільки для багатих людей і для більшості воно не покишені. Звичайно дизайнерські послуги коштують грошей, проте “непередбачені” витрати, що обов'язково виникатимуть у процесі самостійного проектування (покупка більшої кількості плитки та декорів, неоптимальна розкладка плитки і т.д), завжди будуть значно більшими.

За допомогою прогарами 3D візуалізації ми можемо легко та швидко створити тривимірний план приміщення клієнта, розробити дизайн розкладки плитки та установки сантехніки відповідно до побажань клієнта.

З використанням фотореалістичних ілюстрацій ми можемо організувати для клієнта «екскурсію» по його ванній кімнаті, а також роздрукувати будь-які види спроектованої кімнати, щоб він зміг забрати ілюстрації з собою для переглянути вдома, а також схему кладки плитки по кімнаті для майстра.

Можливе здійснення проектів будь-яких масштабів навіть зі спеціальними вимогами.

Перевагами використання послуг дизайнера є:

  • клієнт приймає активну участь в розробці проекту;
  • простота і надійність реалізації проектів; це зможуть оцінити навіть майстри, які будуть укладати плитку, тому що вже не буде виникати питань і непорозумінь з приводу того, де і як має бути укладена або обрізана плитка;
  • не значні витрати часу і висока ефективність консультацій.

Отримати консультацію по підбору керамічної плитки та сантехніки та замовити візуалізацію інтер'єру Ви можете у нашого спеціаліста по 3D-візуалізації Шевченко Таїсія

Тел. 050-378-00-27
e-mail: designer@keramika.rv.ua

Вартість послуг по 3D-візуалізації становить 10 грн за 1м2. При купівлі плитки з проекту, гроші оплачені за виконання дизайну повертаються. Тобто дизайн — безкоштовно!

Також, можна переглянути фото проектів до реалізації та після реалізації.