Елітний салон Ceramic Fashion

 Ексклюзивний асортимент салону представляє необмежені можливості для вибору. З огляду на особисті побажання замовника, його уявлення про інтер'єр, стилістичну концепцію дизайну, умови експлуатації керамічної плитки і бюджет проекту, співробітники салону оперативно і якісно допоможуть в підборі необхідної продукції.   

За додатковою інформацією звертайтесь до наших менеджерів +38(050) 372 17 12 - Віктор та +38(050) 372 00 04 - Ольга .                                                                                                                                                              

У елітному салоні CERAMIC FASHION, на площі 800м2 на двох поверхах представлена керамічна плитка та сантехніка італійських, іспанських та турецьких виробників. Усі фабрики представлені у салоні у форматі шоу-румів  - імітацій жилих інтер'єрів, що дуже зручно для клієнта та дає можливість побачити як виглядатиме плитка та сантехніка у інтер'єрі.

Тут можна завжди побачити новинки від світового центру моди на керамічну плитку, яким по праву вважається Італія. Усі нові тренди та напрямки у керамічній моді Ви знайдете у нашому салоні, усі нові бачення та інтерпретації деревини, металу, натуральних каменів та моноколори від таких відомих в світі виробників як Venis, Peronda, Impronta, Imola, LaFaenza, Rondine, Roberto Cavalli, Novabell, Ariana, Flaviker, Revigres, Serenissima, Seranit та ін. представлені у нашому салоні.

Особливо цікавими сьогодні є великоформатні плити розмірами 120х120, 75х150, 90х180 та 120х260, 160х320см., що максимально передають поверхні нат. каменів.

Також в салоні CERAMIC FASHION представлена сантехніка кращих європейських виробників Laufen, Geberit, Villeroy&Boch, Cielo, Royo, Simas, Duka, SanSwiss, PoolSpa, AXOR, Treesse, Jacuzzi, Duravit та багато інших.

Новинка салону паркетна дошка Timberwise(Фінляндія) та terHurne (Німеччина).