Відділ керамічної плитки

У ТЦ “Світ-Кераміки” представлені товари найбільших українських імпортерів керамічної плитки та асортимент українських виробників. Ми показуємо товари виготовлені відомими виробниками зі всього світу. Керамічна плитка представлена у ТЦ “Світ-Кераміки” у трьох відділах:

 

1. Відділ керамічної плитки, що має у своєму асотрименті плитку від дешевої вітчизняного виробництва до дорожчої імпортного, представлений такими монобрендовими зонами:

* польського виробника Tubadzin в ціновому діапазоні від 350грн до 2500 грн/м2, ця фабрика має в своєму асотрименті монолітні плити, стінові колекції та керамограніти;

* польського виробника Paradyz, що має ціни від 200 до 2000грн/м2, в асортименті є клінкерна плита, стінові колекції, керамограніти;

* зона Kerama Marazzi, що варіюється в цінах від 130 до 3000/м2, мають в своєму асортименті плити, що імітують мармури, дерево, бетон;

* зона Агромату, в якій представлені ексклюзивні іспанські та китайські виробники. Серед лідерів можна відзначити такі фабрики: іспанського виробництва як Almera ceramica, Geotiles, Pamesa, Alaplana, Argenta, Baldocer, Rocersa, SDS, Exagres, Alfobel, Superceramica, Ceramica Gomez, Realonda, Gemma, Oset, Bestile; китайського виробництва Megagres та Mosaico de Lux та інші.

* 2018р зали відділу керамічної плитки поповнилися іще однією зоною - шоу румами вітчизняних виробників Cersanit та Opoczno, що мають ідеальне співвідношення ціна-якість.

Загалом у торгових залах відділу налічується близько 100 готових шоу румів, що імітують справжні житлові приміщення, в яких клієнт може бачити безліч цікавих рішень, ідей та композицій. Велика кількість колекцій представлена на панелях та кулах у всіх залах.

Разом із шоу румами торгові зали мають загальну площу близько 1500 м2.

2. Відділ Ceramic Fashion – відділ із дорогим елітним асортиментом, що має вже десятилітню історію на ринку. В його асортименті дорогий сучасний продукт італійського, іспанського та німецького виробництва, серед лідерів можна назвати іспанські фабрики керамічної плитки Venis, Peronda, італійські виробники Imola, La Faenza, Roberto Cavalli, Rondine, Impronta та ін, багато стендів та кул, на яких представлена плитка цих та ін. виробників. Загальна площа салону 900м2.

3. Стоковий відділ це відділ із розпродажними позиціями, плиткою 2-го сорту, товаром знятим із виробництва, та зі знижкою 30%-50%. Він має у своєму асортименті найдешевші пропозиції.

 

З допомогою професійної дизайнерської програми в нашому ТЦ ми можемо зробити візуалізацію приміщення прямо перед клієнтом, швидко розставити сантехніку, та змінити кольори керамічних плиток. При купівлі плитки ця послуга є безкоштовною.

У цеху порізки керамічної плитки, наші майстри можуть порізати плиту на потрібні розміри, виготовити сходинку або зняти фаску для облаштування зовнішнього кута. Для наших покупців знижка на послуги порізки 50%.

Транспортний відділ ТЦ забезпечить Вам вчасну та оперативну доставку будь-якого товару купленого в нас. Клієнт приймає товар у себе вдома, що страхує його від бою під час транспортування. Відтепер безкоштовна доставка товару в межах міста!

Склади із товарами розташовані поряд на території, що економить час, бо часто склади з керамічною плиткою, розміщують за містом.

Загалом за історію роботи ТЦ “Світ-Кераміки” нашою плиткою були оздоблені такі найвідоміші об'єкти міста як ТЦ Покровський 2007, ТЦ Політон, ТЦ Чайка 2008р, ТЦ Злата плаза 2010р, ТЦ Novus 2008, ТЦ Арена 2016р, частково ТЦ Екватор; Міська лікарня з 2010р, ринок Андріївський, ЖК Спектрум 2015р, ЖК Щасливе з 2015р, ЖК Набережний квартал готельні комплекси: Айвенго, Софія з 2010р, Географія 2018р; готельно-розважальні комплекси: Підкова з 2013, Хутір 2012, Орлан 2013; клуб Manhattan 2014, Лагуна з 2008, ресторани: Мармелад 2014, Віноград 2017, Ліон, Пивзавод, Майнан, Іоланта, Фазер 2016, Ле Шале,Три Слони 2012р, Меланж 2016р, Кухель 2016р; бізнес центри: Словацький, На Грушевського, 12; магазини: Від і До, ВікНова, підземний комплекс Театральний, Бахус, Атлантіс, Ера, Наш Край на вул.Міцкевича, Інтеріо на вул. Мельника; дитячі садки, ЗОШ, ДЮСШ №3, №5; авто салон Тачки, Віннерфорд

 

Наша адреса вул. Івана Сірка 3, заїзд з вул. Гагаріна. anna_pylypei@keramika.rv.ua тел.0976454940