Вибір напрямку

Рушникосушку не можна встановлювати на гарячу воду, це може призвести до його розриву при гідроударі. Встановлюються рушникосушки тільки в систему закритого водопостачання.

Сталеві ванни ні в якому разі обрізати не можна! Це призведе до пошкодження захисного покриття ванни. Якщо пошкодити емаль, то ванна невідворотно почне покриватися іржею. Навіть отвори під змішувач на борту ванни робляться безпосередньо на фабриці, перед покриттям емаллю.

Якщо це бачок з інсталяцією, який вбудований в стіну - то ремонтувати бачок потрібно через отвір який знаходиться за клавішею зливу. Необхідно зняти клавішу зливу - як правило, зсунути в гору або в бік до упору, і потягнути клавішу на себе. Знімається легко - відривати нічого не потрібно. На бачку отвір під клавішу повинна закривати кришка зі схемою з розбирання / збирання бачка. Бажано її вивчити, там показано в картинках, що за чим знімати, і в якій послідовності ставити знову. Якщо ж у двох словах: зняти кришку, відключити воду, і вже тоді можна отримати доступ до зливного і наливному механізму.