Вибір напрямку

Є така плитка - керамограніт (технічний грес). Це непористий і надзвичайно міцний лицювальний матеріал, який складається з суміші високоякісних глин (каолінових та ін.) з додаванням польового шпату, кварцу, натуральних мінеральних пігментів-фарбників і окисів металів. Підготовлену суміш обпалюють в спеціальних печах тунельного типу при температурі від 1200 до 1300 градусів. Керамограніт дуже міцний і чудово підійде для облицювання підлоги в гаражі. Його також успішно використовують і для зовнішніх робіт. Укладаючи керамограніт перед гаражем і в самому гаражному приміщенні, варто звернути увагу на товщину плитки. Для повної впевненості вибирайте грес товщиною не менше 12 мм. Крім того, необхідно забезпечити жорстку основу, щоб плитка не просідає («грала») під вагою автомобіля.

Під ванною і душовим піддоном - в так званих «невидимих» зонах часто плитку не кладуть заради економії. Але досвідчені фахівці радять все-таки класти плитку в такі місця. По-перше, це дозволить отримати гарантовано рівну поверхню підлоги, щоб правильно виставити ванну / піддон. У ванн і піддонів ніжки, як правило, регулюються по висоті для того, щоб безперешкодно здійснювався злив. По-друге, це дозволить зменшити ймовірність скупчування вологи під ванною / піддоном.

При наявності чека або копії накладної є можливість повернути цілі упаковки, обмінявши їх на будь-який інший товар. Покупку потрібно повернути на протязі 2-х тижнів, не рахуючи дня купівлі. Детальніше про процедуру обміну читайте у статті 9 Закону «Про захист прав споживачів».

Для лицювання басейну необхідно використовувати плитку з мінімальним водопоглинанням. Такими є керамограніт і мозаїка. Лицювальна плитка для таких об'єктів не застосовується. Саме мозаїка вважається оптимальним матеріалом для використання в місцях постійного контакту з водою - вона має низький ступінь водопоглинання. Це дає можливість успішно використовувати її як для внутрішніх і зовнішніх робіт, так і для укладання чаш басейнів. Вибираючи мозаїку, слід керуватися фактором практичності. Найпоширеніший варіант обробки стінок басейну - скляна мозаїка, що володіє стійкістю до перепадів температур, забруднення, хімічного впливу. Смальта більш стійка до абразивного зносу, тому підходить для укладання в місцях з підвищеною стійкістю до стирання- наприклад, на підлозі.

Герметик краще використовувати санітарний - він містить противогрибковую добавку, яка уповільнює утворення грибкової цвілі. Наприклад: Герметик санітарний прозорий Ceresit CS25 (280 мл); Герметик санітарний білий Ceresit CS25 (280 мл).