Відділ "Супутніх товарів"

З метою задовольнити всі потреби клієнта, а також зекономити Ваш час, ЦТ Світ кераміки відкрив відділ “Супутніх товарів”.Який знаходиться на першому поверсі торгового центру.

Відділі “Супутніх товарів” дає можливість вибрати затишні, структурні, екологічно чисті поверхні підлог для Вашої оселі.

В нас широкий асортимент паркетної дошки, відомих виробників Tarkett, Boen, Timberwise, TerHerne, Haro, Befak, Esta, UpoFloor, FocusFloor та інші.

Також великій вибір ламінату різних країн світу таких як Egger, Alsafloor, Kaindl, Tarkett, XpertPro, Classen, Kronotrx, KronoSwiss, Kastamonu. Всім відоме вінілове покриття LVT яке одночасно поєднує в собі красу натурального деревяного паркету, практичність лінолеуму та модульність плитки.Стійке до впливу вологи, до впливу ніжок меблів та подряпин від підборів.

Відділ “Супутніх товарів” має можливість задовольнити клієнта. Наш професійний консультант допоможе Вам підібратим декоративну штукатурку, підлогове покриття та міжкімнатні двері в поєднанні з плінтусом.

А також не забуваємо про нашу новинку освітлення Nowodvorski. Освітлення на любий смак.

Чекаємо на Вас вул. Богоявленська 15, ТЦ “Світ кераміки” у відділі “Супутніх товарів”. Звертайтеся за тел. 0503717815, 0976094357 emeil: paprika100@ukr.net